GYKM-10100 гидравликалық есік ашқышы
Қысқаша сипаттама:
Өнімнің егжей-тегжейі
Өнім тегтері
Үлгі: GYKM-10/100
Қолдану:
Техникалық сипаттама
Тарату сыйымдылығы
10 тонна
Ені
100 мм
Жұмыс қысымы
63 МП
Шланг өлшемі
Ұзындығы: 3 м
Сыртқы диаметрі: 13,5 мм
Ішкі диаметрі: 5 мм