RXR-YC25000BD Жарылысқа төзімді өрт сөндіруші түтін шығару және барлау роботы
Қысқаша сипаттама:
Өнімнің егжей-тегжейі
Өнім тегтері
Өнімге шолу
Қолданылу аясы
Ірі мұнай және химия кәсіпорындарындағы өрттен құтқару жұмыстары
Құтқару ортасында тұтанғыш газ, сұйықтықтың ағуы, жарылыс болуы мүмкін
Түтін, улы және зиянды газдар қоршаған ортада құтқару
Өртті сөндіру және зардап шеккендерді құтқару үшін қоршаған ортаға жақын жердегі персонал қажет
Өнім сипаттамалары
1.★ Темекі шегу
2. Уытты және зиянды газдарды анықтау
8 газ және 2 қоршаған орта параметрі
3.★ Тартылыс күші: N 6500
4.★ Robot Network Cloud Platform-ға кіру
Негізгі техникалық көрсеткіштер
4.1 Роботтар:
2. Модель: RXR-YC25000BD
7.Қуат: Электрлік, үштік литий батареясы
8. Өлшемі: ұзындығы 1964 мм × ені 1298 мм × биіктігі 1543 мм (Бұл параметр Ұлттық өрт сөндіру жабдықтарының сапасын бақылау және тексеру орталығының тексеру есебіне сәйкес келеді)
9. Руль диаметрі: 2130 мм (Бұл параметр Ұлттық өрт сөндіру жабдықтарының сапасын бақылау және тексеру орталығының (CNPC) тексеру есебіне сәйкес келеді.
10. Салмағы: ≤ кг 870
12.★ сүйреу қашықтығы: ≥100 м (екі DN80 толық су белдеуін сүйреңіз))
16. Бастың биіктігі: ≥250 мм (Бұл параметр Ұлттық өрт сөндіру жабдықтарының сапасын бақылау және тексеру орталығының тексеру есебіне сәйкес келеді)
17.★ жерден саңылау: 194 мм (Бұл параметр Ұлттық өрт сөндіру жабдықтарының сапасын бақылау және тексеру орталығының (NCQPC) тексеру есебіне сәйкес келеді.
28. Басқару терминалы: Қолмен ұсталатын сандық интеграцияланған қашықтан басқару терминалы
4.2 Робот түтін шығару жүйесі:
1. Шығару машинасы: Redel шығару машинасы
4.★ Түтін шығару құрылғысы CITIC биіктігі: мм 1210
6. Су интерфейсі: DN80 жапондық жылдам ашасы
7.★ Жүргізу режимі: Суда жүру
4.3 Роботты барлау жүйесі:
2. Жарылысқа төзімді көтергіш платформаның көтеру биіктігі: бастапқы биіктігі: 1326 мм, көтеру биіктігі 2133 мм
CH4: КӨЛЕМ 0-100 пайыз
CO: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 ppm
CL2: 0-1000 ppm
NH3: 0-100 ppm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 ppm
Температура диапазоны: -25°C-тан 60°CC-ге дейін
Ылғалдылық диапазоны: RH - 90 пайыз, RH - 0 пайыз
4.4 Роботтың бейне және аудио қабылдауы:
3. Камера пиксельдері: миллион HD кескін, ажыратымдылығы 1080 P, кең бұрышы 60°
4.★ Камераның қорғаныс деңгейі: IP68
5. Дыбысты алудың техникалық талаптары: далалық дыбысты қашықтан алу, тұйықталған адамдардың жағдайын түсіну оңай, қабылдау қашықтығы 5 метр, жиілік диапазоны 20 Гц ~ 20 кГц, сезімталдық ≥40 дБ
4.5 Қашықтан басқару терминалының конфигурация параметрлері
1. Өлшемдері: 410*310*70 мм (тербелмелі биіктігі жоқ)
2. Толық салмағы: 6,5 кг
3. Дисплей экраны: кемінде 10 дюймдік жоғары жарықтықты LCD экран, 3 арналы бейне сигналын ауыстыру
4. Басқару жүйесінің платформасы: window7 операциялық жүйесі
5. Жұмыс уақыты: 8 сағат
10. Басқару барлау жүйесінің көтеру қосқышы: Иә, өздігінен қалпына келтіру нүктесінің қосқышы
11. Бейне ауыстырып қосқышы: Иә, өздігінен қалпына келтіру нүктесінің ауыстырып қосқышы
12. Автоматты сүйреу функциясын басқару: Иә, өздігінен қалпына келтіру нүктесінің қосқышы
14.Қосалқы құралдар: Қолмен басқару пультінің терминалдық иық бауы, жылжымалы штатив
4.6 Интернеттің функционалдығы:
1.GPS функциясы: GPS орналасқан жері, жолды сұрауға болады
4.7 Басқа:
Өнім конфигурациясы
2. Қолмен басқарылатын қашықтан басқару терминалы ×1
3. Автокөлік кузовының зарядтау құрылғысы (54,6 В)×1 жиынтық
4. Қашықтан басқару пульті бар зарядтағыш (19,6 В)×1 жиынтық